O nas

GL-Studio

Wstęp

GL studio
Kreatywna agencja reklamowa

Jesteśmy ionnowacyjną firmą. Zajmujemy sie projektowaniem apps oraz wielu innych,
dla klientów z Polski i nie tylko. Do naszych klientów nalerzą jedne z najbardziej renomowanych firm na świecie .

Analiza biznesowa

Podczas analizy biznesowej badamy potrzeby klienta w zakresie identyfikacji, jego profil biznesowy, ofertę, grupę docelową klientów oraz konkurencję.

Projekt graficzny

Na podstawie analizy oceniamy, co możemy zrobić dla naszego klienta, a następnie przygotowujemy w pełni spersonalizowany, spójny projekt graficzny.

Wykonanie

Doświadczenie profesjonalnego zespołu z wizją, oraz współpraca z najlepszymi drukarniami sprawiają, że możemy stworzyć unikalną reklamę.

Co potrafimy?

W czym jesteśmy najlepsi.

Wordpress99%
Photoshop90%
Illustrator90%
Kreatywność100%

Nasz zespól

We are digital thinkers

Studio Graficzne Graphic Lab to kreatywny i dynamiczny zespół, który przygotuje dla Ciebie w pełni spersonalizowaną, kompleksową identyfikację wizualną. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z przedsiębiorcami z Polski, pozostałych krajów Unii Europejskiej, a nawet Azji. Szerokie spektrum branż i kultur, w których miały okazję sprawdzić się nasze realizacje graficzne sprawia, że potrafimy dostosować Twój branding do aktualnych krajowych i zagranicznych trendów, przewidując również dalsze kierunki ich rozwoju.

GL studio możesz powierzyć zarówno realizację kompleksowej identyfikacji wizualnej wraz ze stworzeniem strony internetowej, materiałów marketingowych,  a nawet etykiet i opakowań produktów, jak też przygotowanie pojedynczej partii wizytówek. Do obu zadań podejdziemy z maksymalnym zaangażowaniem, a Ty masz gwarancję najwyższej jakości!

Pamiętaj, że nasz zespół gwarantuje Ci nie tylko projekt, lecz także najwyższej jakości wykonanie – niezależnie od skali Twoich potrzeb!.

Sprawdź nasze portfolio i wybierz inspirację dla siebie!

 

Mateusz Michalak

Mateusz Michalak

Founder & CEO
Oliwia Musidlak

Oliwia Musidlak

Sales Manager

Nasi klienci

Współpracujemy z najlepszymi