Strony WWW

Victoria meble

Victoria meble

Projekt responsywnej, wielozakładowej strony internetowej. W przypadku tej realizacji do naszych zadań należało przygotowanie wielozakładowej, lecz prostej w nawigacji i obsłudze strony internetowej.

Watch The Video
  • Klient: Victoria meble
  • Data: 2017-03-20
  • Website: Victoriameble.pl
  • Projekt: Strona www

01

Plan

Z racji przeznaczenia strony,jej głównym elementem jest wyeksponowana,dobrej jakości grafika przedstawiająca kompozycje meblowe klienta. Ciemne i jasne tony stosowane na przemian w kolejnych zakładkach doskonale eksponują meble i podkreślają wyrazistość ich opcji kolorystycznych. Klient, poza ogólną oceną asortymentu jest więc w stanie od razu wybrać produkt, dopasowując go do swoich potrzeb.

ta.

02

Design

Na głównej stronie administrator może zamieścić informacje o promocjach lub nowych kolekcjach. W kolejnych, tematycznych zakładkach możemy przeglądać galerie produktów, a także zdobyć informację o szczegółach współpracy.

03

Wykonanie

Dużym wyzwaniem w tym przypadku było zoptymalizowanie treści na stroniew sposób pozwalający na umieszczenie w niej dużej ilości, wysokiej jakości zdjęć, bez straty na płynności nawigacji.